Category Archives: Audycje

Notowanie Rocka Bez SCRupułów nr 16

vataha

Najnowsze notowanie przedstawia się następująco:
(więcej…)

Wiadomości 26.03

wiad-26-03

Witam po małej przerwie 😉 W tej edycji podkreśliłam wydarzenia dziejące się na naszej uczelni, bądź organizowane przez studentów UMB. (więcej…)

Rock Bez SCRupułów po raz 14…

kolor łodygi

W tej edycji zwycięża niewątpliwie interesujący zespół… Ich pierwsza płyta „Bipolarni” traktowała o chorobie afektywnej dwubiegunowej, z naciskiem jednak na fazę depresyjną i taki jest dominujący klimat utworów.

Obecnie pracują nad nowym materiałem, który ma być tym „drugim” biegunem. Zapowiada się ciekawie prawda? Czy nowa płyta będzie tak dobra, że wprowadzi nas wręcz w stan manii? 😉

(więcej…)

Wiadomości akademickie 15.03.2019r.

wiad-15-03

Skondensowane, weekendowe wiadomości akademickie! 

W tej edycji nie umieszczałam imprez w klubach, bo co tydzień są takie same, z tymi samymi grafikami i zasadami.

Ps. Koniczynki na grafice, bo 17 marca narodowe święto Irlandczyków- dzień świętego Patryka 😉 (więcej…)

Notowanie nr 12

fellowtales

Dostali się na listę jako propozycja przy okazji notowania nr 9. Dziś zajmują pierwszą pozycję dzięki Waszym głosom! Ich muzyka oscyluje wokół hard rocka i klasycznego rocka. Mowa o… (więcej…)

Wiadomości 03.03.2019r.

Copy of Presentation (16_9) – Untitled Design(3)

Niby to już po weekendzie ostatkowym, a wydarzeń w Białym dwa razy więcej, szczególnie w dzień kobiet 😉 Dużo też dzieje się na UMB. (więcej…)

Wiadomości akademickie 26.02.2019

26 Luty 2019

Witam w kolejnych wiadomościach! Przed nami piękny tydzień, bo po pierwsze już po sesji, a po drugie to tydzień ostatkowy.
Wiadomości co prawda nie na czas, ale musicie mi wybaczyć, bo praca licencjacka spędza mi sen z powiek. (więcej…)

Notowanie nr 3 Rocka Bez SCRupułów

listaprzebojow3

Dziś o 18:30 miała miejsca premiera 3 już notowania naszej rock listy. Kto słuchał ten wie, że aż 4 nowe utwory weszły do top 10, a jeden z nich zdominował pod względem ilości oddanych głosów! Który to zespół?

(więcej…)

Wiadomości akademickie 09.12.18r.

Oto kolejna odsłona wiadomości akademickich. Tydzień temu nie udało mi się wstawić wpisu po części z lenistwa, a po części z tego, że uczelnia łaskawie zesłała na moje barki zajęcia do 18:30 i kolokwium za kolokwium. Dlatego jak nie wstawię w niedzielę to już ciężko znaleźć mi czas i chęci (ale zawsze się łudzę). Przepraszam i postaram się już więcej nie zawodzić 😉

W tym tygodniu czuć święta. Jest masa zbiórek żywności i tego typu rzeczy (nie umieszczałam tu wszystkich, bo ciężko je zliczyć) + plus jarmarki i dużo warsztatów zdobienia pierników (których też nie umieszczałam, bo są drogie, ale chcę żebyście wiedzieli, że są). Dodatkowo przez cały tydzień nadal trwa zbiórka rzeczy na święta dla najbiedniejszych pracowników i emerytów UMB. więcej (więcej…)

Wiadomości akademickie 11.11.2018r.

Copy of Presentation (16_9) – Untitled Design(2)

Kolejne wiadomości!

Postanowiłam je troszeczkę zmodyfikować i nie piszę o imprezy w klubach, chyba, że wyróżniają się czymś kreatywnym, albo są związane z jakimś wydarzeniem (otrzęsiny itp, itd). Oczywiście o imprezach w Herach będę wspominała, bo z reguły są dedykowane dla studentów UMB 😉 (więcej…)