Category Archives: Tomek Michalski

Notowanie Rocka Bez SCRupułów nr 16

vataha

Najnowsze notowanie przedstawia się następująco:
(więcej…)

Rock Bez SCRupułów po raz 14…

kolor łodygi

W tej edycji zwycięża niewątpliwie interesujący zespół… Ich pierwsza płyta „Bipolarni” traktowała o chorobie afektywnej dwubiegunowej, z naciskiem jednak na fazę depresyjną i taki jest dominujący klimat utworów.

Obecnie pracują nad nowym materiałem, który ma być tym „drugim” biegunem. Zapowiada się ciekawie prawda? Czy nowa płyta będzie tak dobra, że wprowadzi nas wręcz w stan manii? 😉

(więcej…)

Notowanie nr 12

fellowtales

Dostali się na listę jako propozycja przy okazji notowania nr 9. Dziś zajmują pierwszą pozycję dzięki Waszym głosom! Ich muzyka oscyluje wokół hard rocka i klasycznego rocka. Mowa o… (więcej…)

Notowanie nr 3 Rocka Bez SCRupułów

listaprzebojow3

Dziś o 18:30 miała miejsca premiera 3 już notowania naszej rock listy. Kto słuchał ten wie, że aż 4 nowe utwory weszły do top 10, a jeden z nich zdominował pod względem ilości oddanych głosów! Który to zespół?

(więcej…)

Przegląd wydarzeń w Białostockim Ośrodku Kultury

new_menu_bok_top

Zapraszamy do odsłuchania naszego nowego przewodnika po wydarzeniach w Białostockim Ośrodku Kultury. Czego możemy oczekiwać w październiku? Posłuchajcie sami 🙂

Przegląd wydarzeń w Białostockim Ośrodku Kultury by Radiosupeł on Mixcloud

Reportaż z lutowych „Schodków” w marcu

418182_346285105412004_306783509_n

Przeżyjmy to jeszcze raz! Posłuchajcie wrażeń uczestników imprezy, o tym jak szły przygotowania do marcowej edycji kabaretu „Schodki”…a co więcej udało się nam przemycić jeden z żartów konferansjera – Sielata (więcej…)