Category Archives: Co na UMB ?

Wiadomości 26.03

wiad-26-03

Witam po małej przerwie 😉 W tej edycji podkreśliłam wydarzenia dziejące się na naszej uczelni, bądź organizowane przez studentów UMB. (więcej…)

Wiadomości akademickie 15.03.2019r.

wiad-15-03

Skondensowane, weekendowe wiadomości akademickie! 

W tej edycji nie umieszczałam imprez w klubach, bo co tydzień są takie same, z tymi samymi grafikami i zasadami.

Ps. Koniczynki na grafice, bo 17 marca narodowe święto Irlandczyków- dzień świętego Patryka 😉 (więcej…)

Wiadomości 03.03.2019r.

Copy of Presentation (16_9) – Untitled Design(3)

Niby to już po weekendzie ostatkowym, a wydarzeń w Białym dwa razy więcej, szczególnie w dzień kobiet 😉 Dużo też dzieje się na UMB. (więcej…)

Wiadomości akademickie 26.02.2019

26 Luty 2019

Witam w kolejnych wiadomościach! Przed nami piękny tydzień, bo po pierwsze już po sesji, a po drugie to tydzień ostatkowy.
Wiadomości co prawda nie na czas, ale musicie mi wybaczyć, bo praca licencjacka spędza mi sen z powiek. (więcej…)

Wiadomości akademickie 09.12.18r.

Oto kolejna odsłona wiadomości akademickich. Tydzień temu nie udało mi się wstawić wpisu po części z lenistwa, a po części z tego, że uczelnia łaskawie zesłała na moje barki zajęcia do 18:30 i kolokwium za kolokwium. Dlatego jak nie wstawię w niedzielę to już ciężko znaleźć mi czas i chęci (ale zawsze się łudzę). Przepraszam i postaram się już więcej nie zawodzić 😉

W tym tygodniu czuć święta. Jest masa zbiórek żywności i tego typu rzeczy (nie umieszczałam tu wszystkich, bo ciężko je zliczyć) + plus jarmarki i dużo warsztatów zdobienia pierników (których też nie umieszczałam, bo są drogie, ale chcę żebyście wiedzieli, że są). Dodatkowo przez cały tydzień nadal trwa zbiórka rzeczy na święta dla najbiedniejszych pracowników i emerytów UMB. więcej (więcej…)

Wiadomości akademickie 11.11.2018r.

Copy of Presentation (16_9) – Untitled Design(2)

Kolejne wiadomości!

Postanowiłam je troszeczkę zmodyfikować i nie piszę o imprezy w klubach, chyba, że wyróżniają się czymś kreatywnym, albo są związane z jakimś wydarzeniem (otrzęsiny itp, itd). Oczywiście o imprezach w Herach będę wspominała, bo z reguły są dedykowane dla studentów UMB 😉 (więcej…)

Wiadomości akademickie 04.11.2018r.

Copy of Presentation (16_9) – Untitled Design (3)

Mamy już listopad, a miesiąc ten jest bogaty we wszelkiego rodzaju akcje 😉

Nie sposób nie wspomnieć o „Movemberze”, czyli akcji przypominającej mężczyznom o profilaktycznych badaniach, mogących uratować ich przed nowotworem. Panowie, którzy biorą udział w tym wydarzeniu, przez cały miesiąc zapuszczają wąsy, a nietypowy wygląd ma prowokować do rozmów o raku prostaty, raku jąder i tego jak ważna jest profilaktyka i regularne badania.

Stowarzyszenie Pro Salute zaprasza do akcji na rzecz dzieci z dystrofią mięśniową. Jej celem jest pobicie rekordu w tworzeniu najdłuższego choinkowego łańcucha z papieru. Każdy z nas może zrobić chociaż kawałek takiej ozdoby i przynieść do zakładu zintegrowanej opieki medycznej UMB. Zbiórka trwa do 05.01 😉

Można też zgłaszać rodziny potrzebujące do projektu Szlachetnej Paczki. (więcej…)

Wiadomości Akademickie 21.10.2018r.

Copy of Presentation (16_9) – Untitled Design

Przed nami 4 tydzień bieżącego roku akademickiego, a więc i czas na 3 odsłonę wiadomości 😉 Już dawno w Białymstoku nie było tylu wydarzeń wartych uwagi. Ogromna ilość koncertów, spektakli i barowych promocji. Zapraszamy do lektury.
(więcej…)

Radiosupłowy konkurs książkowy #1

Drodzy słuchacze, zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w Radiosupłowym Konkursie Książkowym, w którym co tydzień do wygrania będzie co najmniej jeden tytuł.

By wziąć udział w konkursie, należy wysłać zgłoszenie na naszego maila: scr@radiosupel.org, w tytule wpisując „Radiosupłowy Konkurs Radiowy”, w treści natomiast swoje imię i nazwisko.

Konkurs powstał dzięki uprzejmości Wydawnictwa Poznańskiego. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej: http://www.wydawnictwopoznanskie.com/

(więcej…)

Reportaż z 10-lecia Kreatywnego Diagnosty Laboratoryjnego

15283980_1286859781374211_3036809206655700377_n

W sobotę, 10 grudnia 2016 roku w Euroregionalnym Centrum Farmacji odbyła się uroczystość z okazji 10-lecia organizacji Kreatywny Diagnosta Laboratoryjny. Zapraszamy do wysłuchania krótkiego reportażu z tego wydarzenia 🙂
https://soundcloud.com/scrradiosupe/reportaz-z-10-lecia-kreatywnego-diagnosty-laboratoryjnego