Rock Bez Scrupułów

listazero2

Jeżeli dotarłeś tutaj to znaczy, że jesteś znudzony wszechobecną muzyczną komerchą i szukasz czegoś zupełnie nowego. I dobrze!

Pomysł audycji realizowany parę lat temu przez Kowala, Generała i Komandosa wraca w nowej formie i z nowym prowadzącym. Tym razem „Rock bez SCRupułów” jest listą przebojów, na której znajdą się muzyczne odkrycia z Białegostoku i nie tylko! Skupiamy się na młodych zespołach grających dobrego rocka w każdej postaci.

Jeżeli znasz ciekawych wykonawców, albo masz swój band napisz do nas lub wyślij propozycję swojego utworu. Promujmy naszą scenę muzyczną!

Zasady są mega proste: słuchamy Rocka i głosujemy na kawałki, które wpadły nam w ucho, a te z najwyższą ilością głosów znajdą się na głównej liście i będziecie mogli usłyszeć je na naszej antenie oraz dowiedzieć się więcej o autorach. Głosować można na 3 utwory dziennie.

Po więcej informacji kieruję Cię na fanpage naszego radia —-> Klik, a jeżeli chcesz się skontaktować bezpośrednio ze mną, pisz na tomasz.michalski190@gmail.com

Słuchaj Rocka Bez Scrupułów!

//Tomek

2 Responses to Rock Bez Scrupułów

  1. Aisak pisze:

    Koniec listopada – Alicja w krainie oparów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *